ЛАСКАВО ПРОСИМО до Jewish Culture Swiss

ЄВРЕЙСЬКА КУЛЬТУРА БЕРН

Нас об'єднує Один Бог і одна місія – нести Його світло світові.

Illustration

ДАВАЙ ЗНАЙОМИТИСЯ

Наша історія у Швейцарії розпочалася у квітні 2022 року. Коли невелика команда євреїв і не лише 🙂 з України приїхала до цього міста.

До цього ми три місяці служили волонтерами на кордоні Польщі та України, допомагаючи евакуюватися людям, які шукали притулку. Спостерігаючи біль, страждання та потребу не просто у притулку, будинку та їжі, а й у душевному теплі, допомозі та підтримці ми вирішили і тут організувати спільноту небайдужих людей. Ми добре розуміємо, що відчувають люди, які втратили будинок, друзів та сім'ї і хочемо ділитися тим теплом, яке Всевишній помістив у наші душі.

Зараз Jewish Culture Swiss – це велика єврейська сім'я, яка готова прийняти кожного, хто шукає сенс у житті та поділяє наші цінності. Більше інформації про нас дивись нижче
.

НАШі ВОРКШОПи

 • Illustration

  Freedom

  У кожної людини є вибір: бути радісним або сумним, вільним або залежним, щасливим або нещасним, з Богом або без Нього. За кожним вибором стоїть саме твоє рішення змінити себе, свої реакції, поведінку, життя. Ми пропонуємо почати робити вибір зараз! Наш курс для жінок складається з 10-ти тематичних зустрічей з завданнями та практикою. Кожна зустріч є дуже важливою, тому записуючись на групу ми плануємо цей час провести з великою користю та дивуватися тим результатам, які будуть у кінці.
  Старт: 15 червняКоли: кожен четвер 19.00-20.00 онлайн, субота 14.30-15.30 оффлайнДе: Marktgasse 63/ Käfiggässchen CH-3000 Bern 8

 • Illustration

  German Speaking

  Пропонуємо тобі переконатися, що вивчення німецької може бути цікавим та швидким.Наш експрес-курс німецької базується на спеціальній методиці The Book in School, яка активує вивчення мови зсередини та дозволяє за короткий період значно покращити розмовні навички та збільшити словниковий запас.
  В рамках воркшопу ми читатимемо і розбиратимемо тексти Бріт Хадаша, практикуватимемо елементи декламації та прокламації, драми, експресивності та яскравих емоцій, командної гри та тім-білдингу.
  Курс випробуваний практично швейцарськими носіями мови для експрес-навчання дітей в Африці. Досвід українських учасників показав, що прогрес всього за кілька зустрічей перевершує найсміливіші очікування.
  Курс складається з 10 зустрічей онлайн, та 10 - оффлайн.
  Старт: 15 червняКоли: кожен четвер 19.00-20.00 онлайн, субота 14.30-15.30 оффлайнДе: Marktgasse 63/ Käfiggässchen CH-3000 Bern 8

 • Illustration

  Краща версія себе

  Жінка прекрасний витвір Бога! Яка вона? В чому її краса? В чому полягає її турбота про себе? З чого починається її ставлення до свого внутрішнього і навколишнього світу?

  Відповіді на ці і багато інших питань ми будемо розбирати на нашому воркшопі!
  Поговоримо про харчування, користь фізичних вправ, догляд за волоссям та шкірою, зануримося в яскравий світ правильного мейкапу, також приділимо увагу нашому гардеробу. Та обов'язково про красу нашої душі і духу, як її підтримувати і покращувати!

  Старт: 15 червняКоли: 10 зустрічей, кожен четвер 18.00-20.00 Де: Marktgasse 63/ Käfiggässchen CH-3000 Bern 8

 • Illustration

  Медіа

  Любиш фотографувати, вести соцмережі або блоги? Мрієш знімати кіно та хочеш розкрити свій творчий потенціал? Запрошуємо тебе на наш медіа воркшоп!
  На воркшопі ти дізнаєшся:🎬 як використати художні образи, щоб передати свої ідеї🎬 основи режисури та операторської майстерності🎬 як грамотно зняти відео на телефон🎬 що таке монтаж та як керувати соцмережами🎬 журналістика та блогерство
  Кожен учасник стане автором, актором, режисером чи оператором на зйомках спільного фільму!Наші спікери - це діючі режисери, оператори, журналісти, кожен із яких професіонал своєї справи, і хоче поділитися своїми знаннями та навичками саме з тобою!
  Старт: 15 червняКоли: кожен четвер 19.00-21.00 Де: Marktgasse 63/ Käfiggässchen CH-3000 Bern 8

 • Illustration

  Розбір Тори

  Запрошуємо тебе підключитися до нашої групи з вивчення Тори. Читаючи Тижневі розділи, застосовуючи їх до нашого життя, також ми ознайомимося з єврейськими (біблійними) святами, традиціями. На тебе чекає приємне спілкування за чашкою чаю, в затишній обстановці, де пануватиме атмосфера тепла, любові та радості. 
  Старт: 13 червняКоли: 10 зустрічей, кожен вівторок 17.00-19.00 Де: Marktgasse 63/ Käfiggässchen CH-3000 Bern 8

 • Illustration

   Jewish Dance

  Запрошуємо тебе долучитися разом танцювати запальні єврейські танці.Кожен єврейський танок – це не лише цікаві та корисні для душі та тіла рухи, але і давня неймовірно цікава історія, яка не залишить тебе байдужим. 
  Записуйся на воркшоп і на кожному занятті Ти:🔷 Покращиш свою фізичну форму та вирівняєш поставу спини;🔷 Дізнаєшся цікаве про різні стилі єврейського танцю і навчишся їх танцювати; 🔷 Приймеш участь в постановці танцю, який згодом ми станцюємо перед публікою;🔷 Знайдеш хороше середовище для спілкування та взаємопідтримки;🔷 Дуже весело проведеш час, бо ж єврейські танці – це завжди весело!
  Старт: 16 червняКоли: 10 зустрічей, кожну п'ятницю 17.00-19.00 Де: Marktgasse 63/ Käfiggässchen CH-3000 Bern 8

 • Illustration

  Воркшоп Jewish Young

  Hej! Хочеш провести час весело та із змістом, придбати нових друзів?Приєднуйся до нашого молодіжного воркшопу :)Важливі питання, гострі дискусії та тепла атмосфера – все включено 👌
  Чекаємо на хлопців та дівчат до 20 років кожної суботиКоли: субота 14.00-15.30Де: Marktgasse 63/ Käfiggässchen CH-3000 Bern 8

 • Illustration

  Теніс

  Якщо ти любиш теніс, цікаву компанію, добрі розмови та просто не проти провести деякий час в компанії дружніх та відкритих людей, то тобі до нас:)
  Для кого: для чоловіків Старт: 15 червняКоли: 10 зустрічей, кожен четвер 19.00-21.00 Де: парк відпочінку Kinderspielplatz Marzili (у районі міського басейну Freibad Marzili)

Наші міцвот 

Heading photo

БЕРН, ШВЕЙЦАРІЯ, ЛІТО-ОСІНЬ 2022

Курс “Внутрішнє звільнення та відновлення”

Курс практичної допомоги людям, які переживають складні часи

Heading photo

ОСТФІЛДЕРН, ЛІТО-ОСІНЬ 2022

Курс “Внутрішнє звільнення та відновлення”

Курс практичної допомоги людям, які переживають складні часи

Heading photo

ПОЛЬЩА-НІМЕЧЧИНА, ВЕСНА-ЛІТО 2022

Допомога переселенцям з України

Кілька місяців ми надавали різнопланову допомогу українцям на кордоні з Польщею та згодом у Німеччині.

СВЯЖИСЬ С НАМИ 

Контактные телефоны:+41796313325 - Саша+41796351057 - Юля